رتبه بندی اعتباری شرکت ها و برندهای مختلف

هر یک از شرکت های مختلف بر حسب گزارش اعتبارسنجی در سامانه آیس و سایر سامانه های اعتبارسنجی مختلف رتبه بندی اعتباری می شوند. رتبه بندی اعتباری شرکت ها و برندهای مختلف آنجایی نمود پیدا می کنند که آن ها برای بهره مندی از تسهیلات بانکی به عنوان افراد حقوقی پس از استعلام بانکی رتبه اعتباری آن ها مورد ارزیابی قرار می گیرد تا نسبت به اعطای تسهیلات یا عدم آن تصمیم گیری شود. بنابراین رتبه بندی شرکت ها برای هر یک از شرکت های مختلف بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل است که هر یک از شرکت های مختلف درصدد آن هستند به منظور بهره مندی از مزایا و تسهیلات مختلف به فکر رتبه بندی اعتباری خود باشند تا خود و برند تجاری خود را به عنوان یکی از شرکت های مطرح و برندهای باارزش در سطح کشور و حتی در سطح جهان به همگان معرفی سازند. سامانه آیس یکی از آن جمله سامانه ها و شرکت هایی است که مسئول رتبه بندی اعتباری شرکت های مختلف می باشد و آن ها را از نظر رتبه بندی اعتباری، در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد تا بر حسب امتیاز اعتباری خود هر یک از این شرکت ها از سایر شرکت های دیگر متمایز گردند. در همین راستا با توجه به رتبه بندی اعتباری شرکت ها موسسه مشاور برند interbrand در سال 2020 فهرستی از باارزش ترین برندهای دنیا را در گزارش های اعتبارسنجی خود نام برده است که در ادامه آن ها را خواهیم خواند.(از رتبه بندی اعتباری شرکتت آگاهی پیدا کن)

باارزش ترین برند های جهان در سال 2020 از نظر موسسه مشاوره برند interbrand

رتبه بندی اعتباری شرکت ها

باارزش ترین برند های جهان در سال 2020 از نظر موسسه مشاوره برند interbrand

همان طور که اشاره شد؛ رتبه بندی اعتباری شرکت ها و موسسه های مختلف از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در همین راستا یکی از موسسه هایی که به رتبه بندی اعتباری و مشاوره برندهای مختلف مشغول است؛ با نام interbrand (اینتربرند) صد برند برتر را در سال 2020 منتشر کرده است که از جمله با ارزش ترین آن ها به ترتیب می توان به موارد زیر اشاره داشت:

برند اپل
برند معروف و بی نظیر اپل همانند سال های پیش باز هم توانست در این گزارش های اعتبارسنجی خود را به عنوان باارزش ترین برند جهان به همگان معرفی نماید. در رتبه بندی اعتباری سال 2020 در قیاس با سال پیش شاهد رشد بیش از 38 درصدی این برند هستیم.

برند آمازون
با توجه به گزارش های اعتبارسنجی موسسه اینتربرند در سال 2020 شاهد صعود و نزول برخی از برندها در قیاس با سال پیش هستیم که در این بین شاهد رشد بیش از حد برند آمازون هستیم که توانسته است با رشد 60 درصدی خود را به رتبه دوم برساند.

برند مایکروسافت
رتبه سوم را نیز برند مایکروسافت به خود اختصاص داده است که با یک پله صعود نسبت به سال پیش با رشد 53 درصدی به این جایگاه دست یافته است.

برند گوگل
برند گوگل برخلاف سایر برندهای دیگر با افت یک درصدی مواجه شده است و نتوانسته است جایگاه خود را ارتقاء دهد.

برند سامسونگ
برند سامسونگ نیز با یک پله صعود و با رشد 2 درصدی نسبت به سال پیش توانسته است جایگاه پنجم را به خود اختصاص دهد.

نظر خود را راجع به این مقاله بنویسید.

نظری ثبت نشده است
اولین نظر را شما ثبت کنید.
خودت رو اعتبارسنجی کن !
سامانه اعتبارسنجی آیس
با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل خودت و یا دیگران ( البته با تائید خود شخص ) می توانید با چند کلیک ،گزارش اعتباری خود شامل تسهیلات دریافتی ، وجود یا عدم وجود چک برگشتی ،و ضمانتهایی را که برای شخص دیگری انجام شده است را مشاهده کنید.