آیس

برند اعتبار یکپارچه سپهر با نام اختصاری آیس (Ice) متعلق به شرکت هوش و دانش سپهر، به عنوان ارائه دهنده رتبه های اعتباری و مطابق قرارداد با شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران فعالیت می نماید.

اعتبار یکپارچه سپهر با بهره گیری از راهکارهای هوشمند بر بستر وب، و با ایجاد زیرساخت مناسب برای ارائه انواع رتبه‌های اعتباری، بستری همگانی برای استفاده از این خدمات را برای هم میهنان فراهم آورده است. آیس، با بهره‌مندی از بهترین رابط کاربری، مشاوری امین برای شرکت‌ها، نهادها و سازمان‌هایی است که به اتخاذ تصمیم‌های علمی برای کاهش ریسک عملیاتی اعتقاد دارند.

شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران با بهره‌مندی از دامنه گسترده‌ای از داده‌های بانکی و اعتباری به عنوان تامین کننده و تهیه کننده گزارش‌های اعتباری فعالیت می نماید و آیس طبق قرارداد منعقد شده با این شرکت به عنوان ارائه دهنده این گزارش‌ها سعی در شفاف سازی هرچه بیشتر و ساده سازی در انجام معاملات، اعطای تسهیلات، خرید اقساطی و در کل آگاهی از وضعیت اعتباری افراد در شبکه بانکی کشور را دارد.

درخواست مشاهده رتبه اعتباری

خدمات ما

آیس، طبق قرارداد منعقد شده با شرکت مشاوره رتبه بندی ایران، گزارش و رتبه اعتباری اشخاص حقیقی و حقوقی را به ایشان ارائه می‌دهد. برای این منظور کافی است با ورود اطلاعات درخواستی خود در صفحه اول سایت آیس، گزارش اعتباری خود را که بر مبنای رفتار اعتباری شما در 8 سال گذشته در شبکه بانکی ثبت شده دریافت نمایید.

بیانیه چشم انداز

رفتار اعتباری افراد شکل دهنده یک جامعه، فراتر از موارد مورد نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها، بیانگرِ خودآگاهیِ مطلوبی است که تک تکِ افراد درباره رفتار و نحوه کنش و واکنش اجتماعی خود در نظر خواهند داشت. این حقیقت که در جوامع توسعه یافته، رتبه اعتباری افراد، سند واضحی از سبک زندگی هر عضوی از آن جامعه است و بیش از هر چیز به خاصیتِ فرهنگی و اجتماعی این قابلیت اشاره دارد.

در دهه ای که پشت سر گذاشته ایم و با تلاش و آینده نگری بسیاری از نهادهای مسئول، حجم قابل اتکائی داده صحیح و شکل یافته در خصوص رفتارهای مختلف هموطنانمان انباشت شده است که استفاده از این مجموعه داده‌ها می‌تواند علاوه بر رفتارشناسی‌های مورد نیاز برای طراحی‌های کلان اجتماعی و اقتصادی، به اشکال متنوعی یاریگر شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف واقع شود.

آیس در نظر دارد با بهره‌مندی از امتیاز ارائه این گزارش ها از سویی و شناخت از نیاز فعالان خصوصی و دولتی از دیگر سو، با ایجاد بستری جامع و مفید، سهمی به سزا در ایجاد جامعه نظام مند و داده محور آینده ایفا نماید. آیس بر این باور است که این خدمات در کوتاه مدت موجب اعتلاء بهره وری ملی و در آینده مبنای موفقیت ملت شریف ایران در قالب جمهوری اسلامی سرافراز ایران خواهد شد.

بیانیه ماموریت

درک صحیح از مجموعه نیازهای موجود در عرصه ی اعتبارسنجی های مالی، اجتماعی و ارائه راهکارهای آنلاین برای استفاده بخش خصوصی و غیر خصوصی از این مجموعه خدمات شاکله ماموریت آیس می‌باشد. ارتباط دو سویه و موثر با مشتریانِ گونه‌های مختلف اعتبارسنجی و فراهم سازی نظام‌مند خدمات برای جلب رضایت مشتریان، گام اصلی این تلاش محسوب می‌شود.

همچنین آیس اعتقاد دارد که تمامِ هموطنان ما می‌بایست به آسودگی و سهولت هرچه تمام‌تر، به گزارش و رتبه‌های اعتباری خود دسترسی داشته و از این رهگذر، رفتارِ ثبت شده خویش را رصد کرده و دنبال نمایند. آیس متعهد به فراهم آوردنِ این فرصت برای تمامی هموطنان می‌باشد.

خودت رو اعتبارسنجی کن !
سامانه اعتبارسنجی آیس
با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل خودت و یا دیگران ( البته با تائید خود شخص ) می توانید با چند کلیک ،گزارش اعتباری خود شامل تسهیلات دریافتی ، وجود یا عدم وجود چک برگشتی ،و ضمانتهایی را که برای شخص دیگری انجام شده است را مشاهده کنید.