وام فرابانک ملت؛ هدیه به افراد خوش حساب

هر یک از افراد خوش حساب، می توانند با مراجعه به فرابانک ملت، اقدام به دریافت وام و تسهیلات بانکی برای خود کنند. پروسه دریافت وام برای هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی، معمولا با معرفی ضامن یا ضامنین مختلف به بانک ها پس از در نظر گرفتن موارد مختلف و مورد پذیرش واقع شدن شرایط لازم، انجام می شد. مسئله ای که سبب می شد تا بسیاری از افراد نتوانند از وجود تسهیلات مختلف بهره مند شوند. ولی امروزه با تغییراتی که در نظام وام دهی به افراد خوش حساب صورت گرفته است؛ شما می توانید با مراجعه به فرابانک ملت حتی بدون ضامن هم از وجود تسهیلات بانکی مختلف بهره مند شوید. وام فرابانک ملت بدون ضامن، تنها به افراد خاصی اعطاء می شود که در سامانه جامع اعتبارسنجی، رتبه های اعتباری خوب و مطلوبی را از آن خود کرده باشند. برای بهره مندی و استفاده از این نوع وام ها در بانک ملت، با ما همراه باشید.

وام 30 میلیونی بانک ملت بدون ضامن بعد از اعتبارسنجی

همان طور که گفته شد؛ فرابانک ملت، به افراد خوش حساب وام بدون ضامن، ارائه می کند. اصلی ترین شرط برای دریافت این نوع از وام ها بعد از اعتبارسنجی فرد و در صورت خوش حساب بودن آن هاست. به این صورت که وام فرابانک ملت، تنها به افرادی داده می شود که در سامانه اعتبارسنجی، رتبه اعتباری A یا مثبت A را کسب کرده باشند. بدین ترتیب پس از استعلام در صورتی که فردی رتبه پایینی گرفته باشد یا فاقد اعتبار باشد؛ از دریافت وام 30 میلیونی بانک ملت بدون ضامن، بی بهره خواهد شد. بنابراین فرابانک ملت، در راستای حذف ضامن های بانکی و جایگزین سازی اعتبارسنجی اعتباری به جای آن، گام رو به جلویی برای پرداخت وام های خرد به مشتریان خود برداشته است تا با استفاده از شیوه اعتبارسنجی، افراد خوش حساب و دارای رتبه های اعتباری بالا، بتوانند از این نوع وام ها بهره مند شوند.(با داشتن رتبه اعتباری بالا می تونی بدون ضامن تسهیلات دریافت کنی برای مشاهده رتبه اعتباری همین حالا اقدام کن)

 

وام بدون ضامن بانک ملت

وام فرابانک ملت به افراد خوش حساب با رتبه های اعتباری بالا

 

چگونگی دریافت وام 30 میلیونی فرابانک ملت بدون ضامن

برای دریافت وام 30 میلیونی فرابانک ملت که به صورت بدون ضامن به افراد حقیقی و حقوقی اعطاء می شود؛ می بایست حتما دارای رتبه اعتباری بالایی در سامانه اعتبارسنجی باشید. به این صورت که بانک ملت، سابقه مالی و بانکی شما را مورد بررسی قرار می دهد تا با یک استعلام ساده در کسری از ثانیه در سامانه جامع اعتبارسنجی، متوجه خوش حساب بودن یا بدحساب بودن شما شود. بدین ترتیب می تواند با توجه به رفتار مالی و رتبه های اعتباری شما، مراتب را برای پرداخت وام 30 میلیونی بدون ضامن برای شما هموار سازد. برای داشتن رتبه اعتباری، بایستی حتی الامکان هیچ گونه سابقه چک برگشتی در پرونده خود نداشته باشید و همیشه قسط ها و بدهی های خود را درست سر موعد مقرر شده پرداخت کنید. چرا که تمامی رفتارهای بانکی شما بررسی می شود تا در صورت نداشتن معوقات بانکی و چک برگشتی و عوامل دیگر، بانک شما را به عنوان یک فرد خوش حساب، به حساب آورد که شرایط دریافت وام 30 میلیونی بدون ضامن را دارد.

نظر خود را راجع به این مقاله بنویسید.

نظری ثبت نشده است
اولین نظر را شما ثبت کنید.
خودت رو اعتبارسنجی کن !
سامانه اعتبارسنجی آیس
با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل خودت و یا دیگران ( البته با تائید خود شخص ) می توانید با چند کلیک ،گزارش اعتباری خود شامل تسهیلات دریافتی ، وجود یا عدم وجود چک برگشتی ،و ضمانتهایی را که برای شخص دیگری انجام شده است را مشاهده کنید.