چالش های پیش روی افراد در دریافت تسهیلات بانکی

در صورتی که قصد دریافت تسهیلات بانکی را در سر دارید؛ معمولا با چالش های بسیار زیادی رو به رو خواهید شد. برای بهره مندی از هر نوع تسهیلات و وام بانکی شما نیاز به یک یا دو ضامن دارید که پیدا کردن آن ممکن است برای همه میسر نباشد و به همین دلیل بسیاری از افراد از دریافت وام های بانکی محروم می شوند. اما برای رفع این مشکل و برای اینکه هر یک از افراد بتوانند از تسهیلات بانکی بهره مند شوند، رتبه اعتباری مشتریان بانکی در سامانه اعتبار سنجی را مورد رصد قرار می دهند تا معیاری برای مشتریان خوش حساب بانکی به شمار آید. بدین صورت که هر یک از افراد حقیقی و حقوقی پس از پر کردن فرم اعتبارسنجی مشتریان در نظام بانکی با یک استعلام ساده می توانند نسبت به رتبه یا امتیاز اعتباری خود بهره مند شوند و از طرفی دیگر هم بانک های عامل می توانند با تفکیک مشتریان خوش حساب خود از مشتریان بدحساب تصمیم های بهتری را اتخاذ نمایند. حال این سوال وجود می آید که برای رفع چالش ضامن یا ضامنین باید چه کار کرد تا بتوان از تسهیلات مختلف بانکی بهره مند شد؟ در ادامه به این مسئله خواهیم پرداخت.

 

ارائه تسهیلات بدون ضامن بعد از بررسی گزارش اعتباری توسط بانک مهر ایران

اعتبارسنجی مشتریان بانکی

 

ارائه تسهیلات بدون ضامن بانک مهر ایران

بانک مهر اقتصاد در راستای رفع معضل یافتن ضامن یا ضامنین توسط مشتریان خود، تسهیلات بدون ضامن را به آن ها ارائه می دهد تا دیگر هیچ گونه دغدغه و مشکلی در زمینه یافتن ضامنین نداشته باشند و بتوانید به راحتی وام ها و تسهیلات مورد نیاز خود را بیابند. تنها شرط بهره مندی از تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران، داشتن یک رتبه اعتباری بالا و مناسب در سامانه اعتبارسنجی است. به این صورت که هر یک از مشتریان خوش حساب بانک مربوطه می توانند به پشتوانه رفتار بانکی معقول خود بتوانند از خدمات این بانک به خوبی بهره مند شوند. بنابراین در صورتی که نیاز به تسهیلات بانکی دارید و در عین حال یافتن ضامن یا ضامنین برای شما سخت و دشوار است؛ می توانید در صورت نداشتن چک برگشتی در پرونده خود و در صورت پرداخت سر موعد مقرر اقساط بانکی خود در طول سالیان اخیر و کسب یک رتبه اعتباری بالا و قابل توجه در سامانه اعتبار سنجی، پس از استعلام بانکی از وجود تسهیلات بدون ضامن بانک مهر ایران به خوبی بهره مند شوید. بانک قرض الحسنه مهر ایران نسبت به سایر بانک های دیگر، انعطاف پذیری بیشتری را به مشتریان بانکی خود نشان می دهد تا هر یک از آن ها بتوانند با توجه به رفتارهای بانکی خود از وجود وام ها و تسهیلات بانکی به خوبی استفاده کنند و هیچ یک از مشتریان این بانک به علت نیافتن ضامن یا ضامنین از تسهیلات و وام های مختلف محروم نشوند. اعتبارسنجی مشتریان بانکی سبب می شود تا افراد خوش حساب از افراد بدحساب جدا شوند تا بدین ترتیب بانک ها پس از یک استعلام بانکی ساده بتوانند تسهیلات خود را به مشتریان خوش حساب خود اعطاء کنند که هم توان پرداخت اقساط را دارند و هم از رتبه اعتباری خوبی برخوردار هستند.

نظر خود را راجع به این مقاله بنویسید.

محمدشهسوار نوشت : 1400/08/26
امکان سیو اعتبار سنجی هست؟
پاسخ
آیس نوشت : 1400/08/26
محمد عزیز، با زدن دکمه PDF در لینک گزارش میتونید ذخیره نمایید.
جعفر حسنی نوشت : 1400/08/18
سلام به روز رسانی آیس چند روزه است ؟ معمولا چندم هر ماه بروز رسانی انجام میشه ؟
پاسخ
آیس نوشت : 1400/08/18
جعفر عزیز ، به روز رسانی گزارش ها معمولا 15 الی 30 روز می باشد
خودت رو اعتبارسنجی کن !
سامانه اعتبارسنجی آیس
با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل خودت و یا دیگران ( البته با تائید خود شخص ) می توانید با چند کلیک ،گزارش اعتباری خود شامل تسهیلات دریافتی ، وجود یا عدم وجود چک برگشتی ،و ضمانتهایی را که برای شخص دیگری انجام شده است را مشاهده کنید.